ХӨГЖЛИЙН БЭРХШЭЭЛТЭЙ ХҮНИЙ ХӨГЖЛИЙН ЕРӨНХИЙ ГАЗРЫН АЛБАН ХААГЧДЫН  УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

 
 
 

Д/д

Албан тушаалын нэр

Нэр

И-Мэйл хаяг

Өрөөний дугаар

Өрөөний утасны дугаар

 
 

 

     
     
     

Тамгын газар 

 

1

Газрын дарга

Ц.Нямсүрэн 

nyamsuren@gadpwd.gov.mn 

217

77073025

 

2

Ахлах мэргэжилтэн

Г.Гэрэлтуяа 

Gereltuya@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

3

Хүний нөөц, хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн

Г.Сонгууль

Songuuli@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

4

Архив, бичиг хэрэг хариуцсан мэргэжилтэн 

Б.Бямбажаргал

Bymbajargal@gadpwd.gov.mn 

119

77032222

 

5

Хэвлэл мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн 

Б.Нямдорж

Nymdorj@gadpwd.gov.mn 

302

77772001

 

6

Гадаад харилцааны мэргэжилтэн

Ч.Номин

Nomin@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

7

Тооцооны нягтлан бодогч 

Б.Баасандолгор 

Baasandolgor@gadpwd.gov.mn

303

77772001

 

8

Дотоод асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 

А.Мөнхжаргал 

Monkhjargal@gadpwd.gov.mn

303

77772001

 

9

Хууль эрх зүй, гэрээ конвенцын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн

М. Маргад-Эрдэнэ

Margad-erdene@gadpwd.gov.mn

302

77073000

 

Бодлогын хэрэгжилтийн газар

 

10

Газрын дарга

У. Сосорбурам

Sosorburam@gadpwd.gov.mn

302

77073000

 

11

Ажлын байрны захиалага, хөдөлмөр зууч хариуцсан мэргэжилтэн

Л.Дорждэрэм 

Dorjderem@gadpwd.gov.mn

302

77073000

 

12

ХБИ-ийн хөдөлмөр эрхлэлтийн сургалт хариуцсан мэрэгжилтэн 

Б.Сүхтогоо

Sukhtogoo@gadpwd.gov.mn

302

77073000

 

13

ХБИ-ийн хөдөлмөр эрхлэлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

М. Чулуун-Эрдэнэ

Chuluun-erdene@gadpwd.gov.mn

302

77073000

 

14

Төлөвлөлт хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 

Ч.Цэвэлмаа

tsewelmaa@gadpwd.gov.mn

302

77073000

 

15

Нийгмийн хамгааллын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 

Г. Сүрэнцэцэг

Surentsetseg@gadpwd.gov.mn

302

77073000

 

16

Салбар зөвлөл, орон нутаг хариуцсан мэргэжилтэн

А.Урангоо

Urangoo@gadpwd.gov.mn

302

77073000

 

Хөгжил, нийгмийн оролцооны газар 

 

17

Газрын дарга

Б.Амаржаргал

Amarjargal@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

18

Статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн

Г.Бадамдэлгэр 

Badamdelger@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

19

Дэд бүтэц, мэдээллийн хүртээмжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Тамир

Tamir@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

20

Сургалт нөлөөллийн ажил хариуцсан мэргэжилтэн 

Б.Нямцэцэг

Nyamtsetseg@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

21

Иргэний нийгмийн байгууллагууд хариуцсан мэргэжилтэн

О.Гаасүрэн 

Gaasuren@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

Хяналт, шинжилгээ-үнэлгээний газар 

 

22

Газрын дарга

Л. Батмөнх 

Batmunkh@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

23

Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн

Ж. Жавхлантөгс

Javkhlantugs@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 

24

Дотоод хяналт, шалгалт хариуцсан мэргэжилтэн

Н.Дорждэрэм

 

       ndorjderem@gadpwd.gov.mn

             302

77772001

 

25

Дотоод аудитор

Д. Даваадорж 

Davaadorj@gadpwd.gov.mn

302

77772001

 
   

 

 

Play Pause Stop 10 seconds